Pionierski duch, wiedza i wyczucie biznesu zaprowadziły nas daleko

Atrakcyjne i konkurencyjne inwestycje w produkcję energii odnawialnej dla inwestorów, którzy chcą coś zmienić.

Od momentu powstania trzydzieści lat temu, firma Eolus stała się jednym z wiodących deweloperów energii wiatrowej w regionie Skandynawii, opracowując i realizując projekty w zakresie energii odnawialnej – lądowej i morskiej energii wiatrowej, słonecznej i magazynowania energii oraz zarządzając nimi. Firma oferuje zarówno lokalnym, jak i międzynarodowym inwestorom atrakcyjne i konkurencyjne możliwości inwestycyjne w regionie Skandynawii, USA, Polsce i krajach bałtyckich. Dzięki wykwalifikowanym i zaangażowanym pracownikom w szybkim tempie dokonujemy postępów i napędzamy proces przechodzenia na wytwarzanie energii ze źródeł odnawialnych. 

Skupiamy się na przyszłości

W 1990 r., kiedy powstała firma Eolus, niewiele osób dostrzegało potencjał wiatru jako producenta energii elektrycznej i od razu zaczęło pełnić rolę pioniera energetyki wiatrowej. Nie przestajemy myśleć perspektywicznie, a firma rozwija się zgodnie ze światowym zapotrzebowaniem na energię odnawialną dla zrównoważonej przyszłości. Budowaliśmy i nadal budujemy Eolus dzięki wiedzy i zaangażowaniu oraz silnemu pragnieniu, by coś zmienić. Znajdujemy się w fazie ekspansji i pracujemy wyjątkowo intensywnie, aby opowiedzieć ludziom o możliwościach wprowadzania zmian i rozwoju zawodowego w naszej firmie. Musimy po prostu przyciągnąć więcej osób z odpowiednimi umiejętnościami i zapałem, aby kontynuować nasze tempo rozwoju – wprowadzając firmę Eolus na nowe rynki i do kolejnych technologii

Fakty o Eolus

Koncepcja biznesowa

Eolus będzie tworzyć wartość na wszystkich etapach projektowania, budowy i eksploatacji obiektów wykorzystujących energię odnawialną i magazynowanie energii oraz oferować zarówno lokalnym, jak i międzynarodowym inwestorom atrakcyjne i konkurencyjne możliwości inwestycyjne.

Wizja

Wizją firmy Eolus jest osiągnięcie pozycji najbardziej rentownego gracza w branży energii odnawialnej oraz atrakcyjnego partnera w procesie przechodzenia do zrównoważonego społeczeństwa.

Wartości

Eolus_Act_Now_with_the_Future_in_Mind
Act Now with the Future in Mind

The transition to a sustainable society is our responsibility. We make sustainable and ethical decisions with the future in mind.

Eolus_Go_for_Excellent_Results
Go for Excellent Results
We are professional in our work, flexible in our approach, and focused on achieving excellent results.
Eolus_Be_Kind_and_Caring
Be Kind and Caring

We value building healthy relationships in a welcoming environment and see kindness as a superpower.

Eolus_Stay_Brave_and_Hungry
Stay Brave and Hungry
We are eager to learn, ready to change, willing to empower, and hungry to create value.