Dla właścicieli gruntów

Przeznacz swoją ziemię na produkcję energii z odnawialnych źródeł. Eolus stale poszukuje odpowiednich lokalizacji, które mogą przyczynić się do produkcji energii elektrycznej z wiatru i słońca. Być może Ty lub Twoja firma posiadacie grunty, które możecie przeznaczyć do dzierżawy na dłuższy okres. Zapraszamy do kontaktu w celu dokonania wstępnej oceny Państwa nieruchomości.

Istnieje wiele czynników, które wpływają na możliwość realizacji projektu w danej lokalizacji. Dotyczy to projektów inwestycyjnych związanych z produkcją energii z wiatru jak i ze słońca. Przede wszystkim inwestycja powinna być zgodna z interesami miejscowej społeczności. Bardzo ważnym czynnikiem jest zgodność potencjalnej inwestycji z środowiskowymi uwarunkowaniami obowiązującymi na danym terenie. Musi także istnieć możliwość przyłączenia źródła wytwarzania do sieci energetycznej.

Jako benefit dla właściciela gruntu oferujemy atrakcyjny czynsz dzierżawny oraz bardzo dobre i stabilne warunki współpracy. Stawiamy na długoterminową współpracę. Projekt umowy stworzyliśmy przy wsparciu najlepszych specjalistów z branży, a także dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu. Umowy dzierżawy zostały zaprojektowane w taki sposób, aby Właściciel gruntu czuł się bezpiecznie przez cały okres trwania umowy. Naszym atutem jest fakt, iż jesteśmy szwedzką spółką giełdową co oznacza, że oprócz skandynawskiej jakości możecie być Państwo pewni, że nawiązując z nami relację biznesową Państwa interesy są zabezpieczone przez cały okres współpracy!

Poinformuj nas o swoim zainteresowaniu dzierżawą gruntu

Jeżeli posiadasz grunty o następujących parametrach:

  • Klasa gruntu: IV, V, VI
  • Powierzchnia: od 15 ha (lub mniejsze powierzchnie blisko siebie)
  • Możliwość dojazdu do gruntu
  • Brak obostrzeń związanych z ochroną środowiska
poinformuj nas o tym, wypełniając i przesyłając szczegóły swojej nieruchomości za pośrednictwem poniższego formularza. Mile widziane jest dołączenie mapy nieruchomości.